Selçuker Kule

Selçuker Grubu şirketlerinden Selçuker Gayrimenkul Yatırım A.Ş. 2010 yılında; orta ölçekli konut projeleri, plazalar ve alışveriş merkezleri inşa edip bunları hayata geçirmek amacıyla kurulmuş, emlak ve ticari mülk alanlarında istikrarlı büyüme gösteren bir şirkettir.

Selçuker Gayrimenkul Yatırım A.Ş.’nin en yeni projesi Selçuker Kule; Konya, Selçuklu’da Konya Büyükşehir Stadyumu ile M1 Konya AVM'nin (Real) arasında yer alan Selçuker Center'ın içinde alışveriş merkezinden bağımsız olarak yükseliyor.

Selçuker Kule, merkezi konumu ve ulaşım kolaylığının yanı sıra kaliteyi, konforu, teknolojiyi ve prestiji bir arada sunup bir ofiste olması gerekenleri en ince noktasına kadar karşılayarak Konya’da inşa edilen benzer projelere fark atıyor.

Hepsi hassasiyetle, en ince detayına kadar düşünülerek hazırlanmış ortak kullanım alanlarıyla birlikte toplam 3.000 m² alana sahip Selçuker Kule’de, ofisinizin tasarımını kendi zevkinize göre yaptırabilirsiniz. Teraslı veya terassız farklı kullanım alternatifleriyle sadece 18 satılık ofis sizi bekliyor.

Selçuker Kule, binaya girdiğiniz andan itibaren her gün prestijinize prestij katacak. Üstelik sadece siz değil, müşterileriniz de bu benzersiz prestijin ayrıcalığını yaşayacak. “Smart” bir bina olarak ön plana çıkan Selçuker Kule, her ofise ait bağımsız merkezi klimaları, yangın dedektörleri, yönetim hizmetleri ve 24 saat güvenliğiyle rahat ve huzurlu bir çalışma ortamı sunuyor. Ayrıca asansörünüz de size özel hizmet sunarak sadece ve direkt sizin katınıza çıkıyor.

Size özel otoparkınızdan ofis katınıza çıktığınızda, sizi her gün Konya’nın etkileyici, ilham verici panoramik manzarası karşılayacak. Selçuker Kule’nin ufku açık ofislerinde hem sizin hem de şirketinizin ufku daha da açılacak.

Detaylı Bilgi:     0 536 863 01 34

Kat Planları