Selçuker Kule

Selçuker Center AVM projesi, Selçuker Grubu şirketlerinden Selçuker Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından orta ölçekli konut projeleri, plazalar ve alışveriş merkezleri inşa edip bunları 2010 yılında hayata geçirmiştir.

Selçuker Kule; Konya, Selçuklu’da Konya Büyükşehir Stadyumu ile M1 Konya AVM'nin (Real) arasında yer alan, kurulduğu günden bu yana sahip olduğu sunduğu hizmet ve ayrıcalıklarla, diğer alışveriş merkezlerine göre farkını göstererek yükselmektedir.

Merkezi konumu ve ulaşım kolaylığının yanı sıra bir ofis için olması gereken her ayrıntıyı en ince detayına kadar düşünülerek hazırlanmış ortak kullanım alanlarıyla birlikte toplam 3.000 m² alana sahip Selçuker Kule’de, ofisinizin tasarımını kendi zevkinize göre yaptırabilirsiniz. Teraslı veya terassız farklı kullanım alternatifleriyle ofis seçenekleri sizleri bekliyor. “Smart” bir bina olarak ön plana çıkan Selçuker Kule, her ofise ait bağımsız merkezi klimaları, yangın dedektörleri, yönetim hizmetleri ve 24 saat güvenliğiyle rahat ve huzurlu bir çalışma ortamı sunuyor. Ayrıca asansörünüz de size özel hizmet sunarak sadece ve direkt sizin katınıza çıkıyor. Bu sayede sadece siz değil, müşterileriniz de bu prestijin ayrıcalığını yaşayacak. Kalite, konfor, teknoloji ve prestiji bir arada sunup, müşteri ihtiyaçlarını karşılayarak Konya’da inşa edilen benzer projeler arasında fark atıyor.

Size özel otoparkınızdan ofis katınıza çıktığınızda, sizi her gün Konya’nın etkileyici, ilham verici panoramik manzarası karşılayacak. Bu sayede alışveriş merkezlerindeki otopark problemine çözüm getirerek aracınızı rahat ve sorunsuz şekilde park etme imkanı sunuyor.

 

Kat Planları